Косметологія - Центр оздоровлення та естетики "Елегія"
Центр оздоровлення та естетики "Елегія"

Центр оздоровлення та естетики "Елегія"

  • Косметологія

    Косметологія

    У косметології застосовуються сотні різних методик. .

Косметологія

Косметологія — це наука про естетичні проблеми організму людини, їх причини, прояви та методи корекції. Також цим цим поняттям позначають набір методик, спрямованих на корекцію зазначених вад. У косметології використовуються досягнення дерматології, фізіотерапії, косметичної хімії, ортопедії, відновлювальної медицини та інших наук. Відповідно, косметолог — це фахівець з вищою медичною освітою, професійна діяльність якого передбачає вирішення естетичних проблем пацієнтів за допомогою косметичних та терапевтичних засобів, апаратних методик та інших альтернативних методів.

Доглядові процедури

Очищення і відновлення шкіри, поліпшення її захисних функцій і харчування. Допоможе Вам позбутися від акне, пігментації і висипань. Професійні підходи забезпечують здорове сяйво шкіри і доглянутий зовнішній вигляд. Виконуються на космецевтики провідного світового бренду ізраїльського виробника:ONmacabim

Ін'єкційний догляд

Це найбільш ефективна методика доставки поживних компонентів в глибокі шари шкіри. Найчастіше ми вдаємося до ін'єкцій, коли повсякденний домашній догляд не приносить бажаних результатів.

Пілінги

Найбільш популярна косметологічна послуга . Очищають шкіру від ороговілих клітин, стимулюють вироблення колагену, надають омолоджуючий ефект. Помітно вирівнюють рельєф шкіри і усувають пігментацію. Залежно від показань проводиться саліциловий, мигдальний, гліколевий, молочний, трихлороцтової, азелаїнова, піровиноградної або ретиноєвий пілінг.

Мезотерапія, біоревіталізація,плазмотерапія

Мезотерапія, біоревіталізація,плазмотерапія - це відновлюють і омолоджують шкіру ін'єкційні методики. Вони стимулюють вироблення натурального колагену. Надають шкірі еластичність і здоровий блиск, усувають зморшки і борються з фотостарінням.

При своєчасному зверненні до лікаря-косметолога, за допомогою ін'єкційного догляду, ми можемо значно уповільнити неминучі процеси старіння шкіри нашого обличчя і тіла.

Ботулінотерапія

Абсолютно безпечна процедура введення в шкіру ботулотоксину типу А, широко застосовується в медицині більше 20 років. Позбавляє від мімічних зморшок на лобі, навколо очей і попереджає їх подальшій появі. Пацієнти з надмірною пітливістю, так само вибирають процедуру ботулінотерапіі для усунення цього неприємного симптому.

Контурна пластика

Відновлює втрачені контури і обсяги особи за рахунок введення філерів на основі гіалуронової кислоти. Усуває глибокі статичні зморшки і заломи, забезпечує виражений омолоджуючий ефект. Процедура проводиться тільки високоякісними сертифікованими препаратами. Практично безболісна, з мінімальним реабілітаційним періодом. Діагностика шкіри за допомогою апарата та підбір домашнього догляду.
cropped-logo.png

Центр оздоровлення та естетики пропонує розкішні лікувально-профілактичні процедури для шкіри, доброзичливе та професійне обслуговування, а також кращі професійні засоби в приємній і гостинній обстановці.

м.Хмельницький, вул.Панаса Мирного 1
+38(067)807-43-77
elegiya86@ukr.net

Елегія Центр оздоровлення та естетики © 2022 Всі права захищені

Call Now ButtonЗателефонувати