Лазерне видалення татуажу брів - Центр оздоровлення та естетики "Елегія"
Центр оздоровлення та естетики "Елегія"

Центр оздоровлення та естетики "Елегія"

  • Лазерне видалення татуажу брів

    Лазерне видалення татуажу брів

    Сьогодні найбільш прийнятним і популярним методом видалення татуажу брів став лазерний.

Лазерне видалення татуажу брів

Порівняно зі своїми «попередниками» він здається практично досконалим, що поєднує найбільш передові технологічні операції з косметологічним ефектом, що досягається відсутністю помітних шрамів і рубців.

Скільки потрібно сеансів для повного видалення тату, залежить від наступних факторів:

✅Наскільки глибоко проник в шкіру барвний пігмент.
✅Як реагує ваш організм на лазер.
✅Якість фарби, якою виконувалося тату.
✅Фарба якого кольору застосовувалася (найбільш легко видаленого є чорний).

Як проводиться корекція перманентного макіяжу, татуаж брів?

Сеанс починається з знезаражування шкіри, нанесення охолоджуючого гелю, що виступає як місцеве знеболення. Очі захищені спеціальними окулярами, в яких присутні металеві вставки. При процедурі впливу лазером відбувається дроблення пігменту та виведення утворюються нано-частинок за допомогою лімфатичної системи. Дія імпульсу дуже короткочасне, тому шкіра не травмується, а дія відбувається виключно на фарбу, не утворюючи при цьому скоринки. Процедура видалення лазером татуажу брів не приносить клієнту дискомфорту, а перше часткове освітлення відбувається миттєво. Повний же результат можна оцінити вже практично через місяць. Найкраще неодимовий лазер впливає на холодні колера (фіолетовий, синій, чорний). З іншими відтінками ефект починається з втрати інтенсивності кольору. Сеанси проводяться не частіше, ніж раз на місяць.

Протипоказання до лазерного видалення татуажу брів

Не рекомендується проведення видалення татуажу брів лазером тим, хто страждає цукровим діабетом, захворюваннями щитоподібної залози, судин або крові, при наявності онкології або Сніду, а також якщо в області брови є колоїдні рубці. Крім того, подібну процедуру проводять для тих, кому ще не виповнилося 18, вагітним, при наявності вірусної інфекції, ран або опіків в області, яка повинна піддаватися впливу лазера. Не варто вдаватися до лазеру і тим, хто нещодавно приймав сонячні ванни і покрився засмагою.

cropped-logo.png

Центр оздоровлення та естетики пропонує розкішні лікувально-профілактичні процедури для шкіри, доброзичливе та професійне обслуговування, а також кращі професійні засоби в приємній і гостинній обстановці.

м.Хмельницький, вул.Панаса Мирного 1
+38(067)807-43-77
elegiya86@ukr.net

Елегія Центр оздоровлення та естетики © 2022 Всі права захищені

Call Now ButtonЗателефонувати